değerli eşyalarınızı kaybetmemek ve kolayca bulmak için yüzyılın icadı TrackR bravo kullanın

reklam

TrackR bravo

 

TrackR bravo nedir ne işe  yarar?

size yakın olan şeylerin yerini cep telefonu ile görebilmenizi sağlıyor. Iphone ve Android içine yüklenen yazılım ile eşleştirilen TrackR bravo 30 metreye kadar yakınınızda bulunan eşyaların cüzdan (  TrackR wallet tipi için ), çanta, bisiklet, pet kedi köpek tasmasına takılıyor, bavul ve anahatlar bulmak için kullanılmaya uygun.

trackr-image-2

TrackR bravo çalışması bluetooth düşük seviyeli enerji mantığına dayalı, telefon ile bluetooth sistemi ile eşleşen TrackR bravo, bluetooth algılama mesafesi civarında eşyanızın nerde olduğunu gösteriyor. Takip sistemi olarak düşündüğünüzde cihazın için sim kart olmadığı için internet ile bağlantı kurup gps koordinatlarını güncel olarak göstermiyor. Telefon ile iletişim halindeyken güncel yerini gösteriyor, iletişimi kesildiğinde ise son olarak kaldığı yeri ( koordinatı ) harita üzerinden görebiliyorsunuz. 

trakcer1

Ayrıca TrackR bravo’ya basarak, cep telefonunuzun çıkardığı ses sinyali ile yerini öğrenebiliyorsunuz. Otoparklarda veya bilmediğiniz yerlerde aracınızı park ettiğinizde tekrar hatırlamaya çalışmanıza gerek kalmıyor. Son kalan yeri gördüğünüzden aracınıza ulaşabiliyorsunuz. ( Bunu Whatsapp ile konum paylaş yaparakda bulabilirsiniz. )

trakker5

Unutkan dalgın insanlar için alınması uygun fiyatıda normal diyebileceğimiz bir cihaz. Renk seçenekleri ve takma kilidi bulunuyor.

TrackR bravo Takip Sistemi Özellikleri

Çap: 31 mm

Kalınlığı: 3.5mm

Pil Tipi: CR1620

En Çok Pil Ömrü: 1 yıl

Bluetooth Türü: 4.0

Bluetooth Aralık: Maksimum 30 metre

Crowd GPS Aralığı: Dünya Çapında

Cihaz Zil Sesi: 85dB kadar

Malzemeler: Anodize Alüminyum, Plastik

Evcil Kasa: Yes

İşleri Dünya Çapında: Evet

tarakcer2

trakcerbravo

tarakker3

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

1.536

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?