Mad Max: Fury Road.

Mad-Max-Fury-Road
reklam

Özet & detaylar

Post-apokaliptik türünün yaratıcısı ve efsanevi “Mad Max” filmlerinin ardındaki usta yönetmen George Miller‘ın bir kez daha yönetmen koltuğunda oturduğu Mad Max: Fury Road geri dönüyor! Charlize Theron ve Tom Hardy‘nin rol aldığı film, serinin dördüncü bölümü. Filmin diğer başrollerinde; Nicholas Hoult, Hugh Keays-Byrne, Nathan Jones, Josh Helman, Rosie Huntington-Whiteley, Riley Keough, Zoë Kravitz yer alıyor. Zorlu geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de bir şekilde kendini Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasında bulur. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar ve Joe kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir.

Yılın en çok beklenen filmlerinden olan Mad Max: Fury Road geleceğin dünyasında futuristik çizgisiyle dikkat çeken film özellikle set tasarımı ile göz doldurdu bile.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

2.609

1

BENZER KONULAR

YORUMLARYorumlar (1 Yorum)

  • pada foto baik yang ada di front page maupun yang khuuss galeri kalau gambar di klik akan muncul koment seperti iniThe requested URL /www/wp-content/uploads/2012/06/HUT-66.jpg was not found on this server.juga urutan video dulu kemudian foto bandingkan dengan menu yang ada di home tidak konsisten, untuk halaman foto jangan dicampur video

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?