Siyahlı Kadın 2 Ölüm Meleği..

Siyahlı-Kadın-2-Ölüm-Meleği
reklam

Özet & detaylar

Eel Marsh House, İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiliz hükümeti tarafından askeri psikiyatri kliniğine dönüştürülen küçük bir hastanedir. Sorunlu askerlerin gelmeye başlamasıyla birlikte binanın karanlık gizemleri ve ölü ruhları ortaya çıkar. Genç hemşire Eve, hastaların bakımıyla ilgilenmesi için buraya gönderilen çalışanlardan yalnızca biridir. Eve da dahil olmak üzere hastanede diğer çalışanlar hem savaşın kendilerine yaptığı kötülüklerle mücadele ederken bilmedikleri bir şey tarafından etki altına alınmaya başlarlar. Eve baktığı çocukların hepsinin birer birer kaybolmasıyla her şeyin sonsuza kadar değişeceğinden emin olur.

İlk filmi 2012 yılında beyazperdeye uyarlanan filmin devam filmi de yurtdışında büyük ilgi gördü. Çok satan korku romanından uyarlanan Siyahlı Kadın’ın başrollerinde Phoebe Fox, Jeremy Irvine, Helen McCrory var.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

2.719

1

BENZER KONULAR

YORUMLARYorumlar (1 Yorum)

  • Slm lar sayin isimsiz gizli ajan miiinsz neden isminizi yazmayi gerek gf6rmfcyorsunuz. Bu arada tfcm mfcslfcman aleminin Regaib kadilini kutlar mubarek olsun.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?