Skype hakkında bilgiler

reklam

Skype hakkında bilgiler içerikleri kullanımı ve özellikleri

skypeeee

Skype ve Microsoft’un büyük hayalleri var

Skype artık Microsoft’un bir parçası. Nerede olurlarsa olsunlar, arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız için en yeni teknolojiyi birlikte sağlayacağız. Artık müşterilerimiz için gelecekteki olasılıklar her zamankinden daha heyecan verici. Daha fazla insanın yaşamını dönüştürmek ve zenginleştirmek için daha farklı şekillerde iletişim kurma olanağı sağlayacağız. Üstelik bu sadece bir başlangıç.

Skype nedir?

Skype uzaktakileri yakınlaştırır. Skype’ın metin, ses ve görüntü özellikleri sayesinde, nerede olurlarsa olsunlar değer verdiğiniz kişilerle deneyimlerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Başınıza gelen bir olayı anlatmak, doğum günlerini kutlamak, dil öğrenmek, toplantı düzenlemek ve iş arkadaşlarınızla ortak çalışmak gibi her gün başkalarıyla birlikte yaptığınız şeyleri Skype üzerinden yapabilirsiniz. Skype’ı size en uygun şekilde kullanabilirsiniz; Skype özellikli telefon, bilgisayar ya da TV ile. Skype’ı kullanmaya başlamak, örneğin uygulamayı kullanan diğer kişilerle konuşmak onları görmek ve anlık mesajlarla görüşmek ücretsizdir. Skype’ın en son sürümünde grup videosu özelliğini de deneyebilirsiniz.

Düşük bir ücret öderseniz daha fazla özellikten daha fazla şekilde yararlanabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Örneğin telefonlara çağrı yapabilir ve SMS gönderebilirsiniz. Bunun için, tercihinize göre, kullandıkça ödeme yapabilir ya da abonelik satın alabilirsiniz. İş yerinde gereken işlerin yapılması için çalışan, iş ortağı ve müşterilerden oluşan bütün bir ekosistemi bir araya getirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı, ailenizi ve iş arkadaşlarınızı ekleyerek bugün Skype kullanmaya başlayın. Onları bulmanız hiç zor olmayacak, çünkü yüz milyonlarca kişi çok çeşitli işleri birlikte yapmak için zaten Skype kullanıyor.

İrtibat Bilgileri

2003’te kurulan ve merkezi Lüksemburg’da olan Skype Microsoft Corp’un bir parçasıdır. (NASDAQ: MSFT).

Skype Communications SARL
23-29 Rives de Clausen
L-2165 Luxembourg
Şirket Numarası: R.C.S. Luxembourg B100.468
Vergi No: LU 20981643

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?