Neslihan Atagül’den Fahriye Evcen’in Gelinliğine Tek Cümlelik Yorum

reklam

Neslihan Atagül’den Fahriye Evcen’in Gelinliğine Tek Cümlelik Yorum

Yılın düğününde Fahriye Evcen’in gelinliğinin Neslihan Atagül’ünkine olan benzerliği dikkat çekmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan Atagül, “Hiçbir şey söylemek istemiyorum.” dedi


Neslihan Atagül’den Fahriye Evcen’in…

29 Haziran’da Burak Özçivit ile nikah masasına oturmuş, törene Fahriye Evcen’in gelinliğinin Neslihan Atagül’ünkine olan benzerliği damga vurmuştu. Peki bu benzerliğe Neslihan Atagül nasıl yorum yaptı?

NE DİYECEĞİ MERAK KONUSUYDU

Neslihan Atagül’ün Fahriye Evcen’in gelinliğiyle alakalı çıkan haberlerle ilgili ne diyeceği herkes tarafından merak edilen bir konuydu.

“HİÇBİR ŞEY SÖYLEMEK İSTEMİYORUM”

Kanal D’de yeni başlayan Magazin D Yaz programına konuşan Neslihan Atagül “Ben bununla ilgili gerçekten hiçbir şey söylemek istemiyorum.” dedi.

gelinlık

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

YORUMLARYorumlar (3 Yorum)

  • Yani milletin de başka işi gücü yoktu, sizin gelinliğinizi merak ediyor.

  • Başarılar dilerim Asilabi.

  • Заказ делали в конце зимы, установка была в апреле. В цене получилось и вправду немного сэкономить, даже на бюджетном варианте
    забор из рабицы. На участке стало не так ветрено, закрыта территория от глаз соседей, чего в первую очередь и хотели. Может скромно вышло, но меня устраивает. Работники хорошие, конфликтных ситуаций не было. Всем советую.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?