Görüntülü Sohbet İpuçları

reklam

Görüntülü Sohbet İpuçları  ve Arayışları

Görüntülü sohbet İpuçları nedir?  İnsan sosyal bir varlıktır, bu nedenle iletişime ihtiyacımız var. Aşşağıda belirtildiği gibi, görüntülü sohbeti kullanarak arkadaşlar, bir ruh eşi bulabilir ve ilginç insanlarla konuşabilir, yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz. Oldukça sık, bizi neşelendirmeyi garanti eden komik ve sıra dışı muhataplarla tanışabiliriz.

Görüntülü Sohbet Odaları için Yapılması  Gerekenler

İpuçları ve Yasaklanmış Davranışlar

✅  Önceden hazırlanın. Aygıtı, ışığın yüzünüzü aydınlatacağı iyi aydınlatılmış bir yere yerleştirin. Gündüzleri pencereye dönük oturabilirsiniz ve akşamları güçlü bir lambaya bakmaya değer. Telefonu göz hizasında tutmak daha iyidir, bu en avantajlı açıdır. Yanınızdaki alanın iyi durumda olduğundan ve dikkatinizi yabancı şeylere çekebilecek gereksiz hiçbir şey olmadığından emin olun. Resimli bir duvar gibi hafif  bir şey seçmek daha iyidir.
✅  Karşınızdaki kişiye karşı kibar ve saygılı olun. Her zamanki gibi aynı kişisel sınırlara ve önceliklere bağlı kalın. İlk buluşma, şekli ne olursa olsun her zaman reddedilme riski taşır. Ancak gerçekleşse bile, reddedilmenin özgüveninizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.
❌  Çıplak görünüm kabul edilemez. Hepimiz sabahtan akşama pijamalarımızla evde dolaşmaya alışığız (ve bunda yanlış bir şey yok. Ancak ilk buluşma için daha zarif bir şeye geçmek güzel olurdu. Aşırı meydan okuyan bir kıyafet veya kısmen çıplak vücut parçaları da muhatap arasında yalnızca yanlış anlamalara neden olacaktır. Gerçek bir randevu için böyle bir toplantıya hazır olun – bakımlı görünüm, bazı klasik, zarif, güzel kıyafetler. Unutma bu ilk randevu.
❌  Etnik, ırksal, dini ve diğer gerekçelerle hakaretler. Şüpheli bir profili bildirmekten çekinmeyin. Muhatapınız uygunsuz davrandıysa, onu kara listeye eklemek yeterli değildir. Sohbet Odaları yönetimine her şeyi anlatarak, diğer insanları bu kullanıcıyla ilgili sorunlardan koruyorsunuz.
Görüntülü sohbet odaları yabancı dil öğrenmede yardımcı olabilir çünkü orada hemen hemen her ülkenin temsilcisiyle tanışabilirsiniz. Daha da önemlisi, muhatap anadili olacak ve onunla iletişim, ders kitaplarını okumak ve eğitim videoları izlemekle kıyaslanamayacak kadar iyi bir deneyim verecektir. Ne yazık ki bazı insanlar sağlık sorunları nedeniyle evlerinden çıkamıyor ve bu da iletişim eksikliğine yol açıyor. Görüntülü mobil  sohbet odalarında muhatabı bularak bunu düzeltebilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

YORUMLARYorumlar (1 Yorum)

  • Selamlar herkese keyifli sohbetler..
    Siteyi beğendim çok güzel özellikle görüntülü olması ne kadar görüntü önemli değil denilsede illa ki görmek ister karşındaki tanıdığı insanı bu yönden güzel ve sohbeti harika bir site tavsiye ederim şimdiden hoş sohbetler..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?