Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir FARKLI SÜRÜM
play store app store

Güvenli Sesli Sohbet Odaları

Güvenli Sesli Sohbet Odaları

GÜVENLİ SESLİ SOHBET ODALARI İPUÇLARI

Güvenli Sesli Sohbet Odaları Birkaç önemli şeyi hatırlarsanız, sohbet odaları gülmek için güvenli bir yer olabilir. Gerçekten yapman gereken tek şey, senin hakkında fikir sahibi olmak ve yargına güvenmek. Aşağıda belirtilen önemli sesli sohbet güvenlik noktalarına bir göz atın.

• İnternetteki insanlar olduklarını söyledikleri kişi olmayabilirler.

• Ne yaparsanız yapın, telefon numaranız, adresiniz gibi iletişim bilgilerinizi vermeyin.

• Arkadaşlarınız ve onların kişisel bilgileri hakkında söylediklerinize dikkat edin. Sana bir eş olarak söylediler, bu yüzden tanımadıkları insanlara hiçbir şey vermemelisin.

• Bir profil gönderiyorsanız, sizi çevrimdışı olarak tanımlamanıza yardımcı olabilecek herhangi bir bilgi eklemeyin – bu yine kişisel e-posta adresiniz, cep telefonu numaranız, ev veya okul adresiniz ve ayrıca kendi resimleriniz anlamına gelir.

• İnternette sesli sohbet ettiğiniz biriyle asla gerçekten buluşmamalısınız  o kişinin iyi olduğunu düşünseniz bile. , ciddi anlamda zeki olan çevrimiçi yırtıcılardan yalnızca biridir; ve genellikle sizinle tanışmak istemeden önce güveninizi kazanmak için aylar harcarlar. Yukarıdaki tavsiyemize rağmen gerçek hayatta biriyle tanışırsanız:

• Her zaman birine nereye gittiğinizi, kiminle buluşacağınızı ve sizi ne zaman eve bekleyebileceklerini söyleyin.

• Daima halka açık bir yerde buluşun.

• İdeal olarak, bir arkadaşınızı yanınıza alın. Aynı şeyi yapmalarını sağlayın ve eğlenceyi ikiye katlayın.

• Yeterince iyi tanıdığınızı hissedene kadar kimseyi evinize davet etmeyin veya onların evine gitmeyin.

• Varsa, cep telefonunuzu alın ve şarjının tam olduğundan ve arama kontörünün olduğundan emin olun.

• Önceden ayarlanmış bir zamanda her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol etmesi için birini arayın ve kaçmak istiyorsanız size bir mazeret verin.

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLERİ GÜVENLİ SESLİ SOHBET ODALARI SAYESİNDE ÖĞRENİN

Yukarıdakiler, Güvenli sesli sohbet odalarında hatırlanması gereken bazı önemli ipuçlarıdır. Ayrıca, tam konum, tam ad, sosyal güvenlik numarası, telefon numarası vb. gibi kendinizle ilgili hiçbir bilgiyi asla açıklamamayı unutmayın. Yine de mobil Chat odalarını keşfederken en önemli kural, sohbet siteleri dışında biriyle asla buluşmayı kabul etmemek. . Bu bilgilerden herhangi birini ifşa ederek, kendinizi takip edilme ve muhtemelen kimliğinizin bir bilgisayar korsanı tarafından çalınması riskine atıyorsunuz.

Biri sizi rahatsız ederse, size çok fazla kişisel soru sormaya başlarsa, müstehcense veya sizi taciz etmeye başlarsa hemen sohbetten çıkın. Tanımadığınız kişilerle özel olarak sesli mobil sohbet etme davetlerini görmezden gelin.

Loi 5 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50