Muş’ta Uzman Çavuş ve Uydu Çalışanından Haber Alınamıyor..

reklam

Muş’un Varto ilçesinde bir uzman çavuş ve uydu kontrolü yapan şirket çalışanından haber alınamaması jandarmayı harekete geçirdi.

Muş‘un Varto ilçesinde bir uzman çavuş ve uydu kontrolü yapan şirket çalışanından saatlerdir haber alınamıyor. Jandarma ekipleri uzman çavuş ve şirket çalışanını bulmak için havadan ve karadan arama çalışmalarına devam ediyor.

İZİN ALIP MEMLEKETİNE GELDİ

Mardin İl Jandarma Komutanlığında görevli olan ve ismi henüz öğrenilemeyen uzman çavuş yıllık iznini alarak memleketi Erzurum‘a geldi. Uzman çavuş, bu sabah saatlerinde televizyon vericilerinin tamir ve bakımını yapan bir şirkette çalışan arkadaşıyla Muş‘unVarto ilçesine bağlı Baltaş Köyüne gitti.

BİR ANDA İLETİŞİM KESİLDİ

İsmi öğrenilemeyen şirket çalışanı Baltaş Köyündeki radyolink istasyonunu kontrol etti.Erzurum‘da bulunan şirket merkeziyle, çalışan arasında saat 13.00’da bağlantı kesilince durum jandarmaya bildirildi.

JANDARMA HELİKOPTERLE ARADI, SONUÇ ÇIKMADI

Jandarma ekipleri Baltaş Köyü civarında ilk olarak helikopterle arama yaptı. Bir sonuca ulaşamayan ekipler, uzman çavuş ve şirket çalışanının bulunması için çalışmalarına devam ediyor.

Yetkililer, olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

1.956

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?