Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir FARKLI SÜRÜM
play store app store

Polis Akademisi Alaturka

Polis Akademisi Alaturka

Amerikan Yapımı klasiklerin arasına girmiş olan Polis Akademisi Filminin Türk Versiyonu Olan Polis Akademisi Alaturka 30 Ocak’tan bu yana sinemalarda gösterimde.

Mehmet Ali Erbil , Yolanthe Cabau ,Peker Açıkalın, Saba Tümer, Sümer Tilmaç, Elvin Levinler, Perihan Ünlücan, İlker Kurt, Sinan Bengier, Zaza Enden ve Fulden Akyürek gibi sevilen oyuncu kadrosuyla ilgi göreceği düşünülen filmin gala gecesine konukların yanında basın mensupları da büyük ilgi gösterdi.

"POLİS Akademisi Alaturka"nın Galasına Yoğun İlgi!

Polislik mesleğine makul olmayan gençlerin, akademiye kabulleriyle başlayan eğlenceli, bol gülmeli ve heycanlı olaylar dolu serüvenlerini ifade eden filmin gala gecesinde Esra Dermancıoğlu, Umut Akyürek, Erol Mütercimler, Murat Serezli, Fikret Ercan, Hatice, Tamay Kılıç gibi ünlüler boy gösterdi.

Aydın Film’in yapımcılığını, Ali Yorgancıoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Kemal Kenan Ergen’in kaleme aldığı ” Polis Akademisi Alaturka” eğlenceli, sürprizlerle dolu sahneleri ve yüksek temposuyla 30 Ocak’tan bu yana sinemalarda.

Loi 14 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50