Sesli Sohbet Odaları Kuralları

reklam

Sesli Sohbet Odaları Kullanıcıları için Genel Davranış Kuralları

Sesli Sohbet Odaları Kuralları sadece engelsiz iletişim kurmayı değil, aynı zamanda anonim olarak yapmayı da mümkün kıldı. Ancak, bazı sesli sohbet odaları kullanıcıları iyi niyeti kötüye kullanır: muhataplara hakaret ederler, müstehcen davranırlar, vb. Yetersiz kişiler hemen değiştirilebilir, ancak hoş olmayan durumlardan kaçınmak için birkaç kural vardır.

Yasak Değil, En İyi Kaçınılan Davranış:

  • ❌   Kamera için öykünücü kullanılması önerilmez: ses, arka plan, görüntü değiştirme.
  • ❌   Kamerayı yüzünüze doğrultun: bu, sizin ve diğer kişinin iletişim kurmasını çok daha rahat hale getirecektir.
  • ❌ İhlal edenlerin   tümü er ya da geç bir yasak alır: geçici veya kalıcı ve kullanıcılar ihlalleri kendileri bildirebilir.

Ve son olarak, bir tavsiye. İletişim iyi gitmiyorsa, diyalogdan rahatsızsınız, söyleyin veya konuşmayı sonlandırın. Herhangi bir çatışmaya girmenize, hoşunuza gitmeyen konuları tartışmanıza veya başka bir kişinin yanlış davranışlarını gözlemlemenize gerek yoktur.

Gördüğünüz gibi, sesli sohbet başlatmak oldukça basit ve ihtiyacınız olan tek şey, hemen hemen herkesin sahip olduğu bir bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya telefon. Umarız hoş bir arkadaş ve belki de bir ruh eşi bulursunuz.

Sesli Sohbet Odaları Kuralları Ve Nasıl Başlanır?

Sesli sohbet odaları, yeni bir bayanla tanışmak için iyi bir yoldur, aynı zamanda zaten tanıdığınız biriyle de iletişim halinde kalırsınız . Belki bugün mektup yazmaktan ve hanımınızı sevindirmek için kibar ve düşünceli ifadeler düşünmekten çok yorgunsunuzdur. O zaman basit bir gülümseme ve “merhaba” ikinizi de neşelendirebilir, böyle bir mobil sohbet için sadece birkaç dakikanız olsa bile. Ama yurt dışından biriyle konuşurken saat farkına dikkat edin.

 

  • ⏩ Siteye   giriş yaptığınızda ve o an kim olacağı çok da önemli olmayan birisiyle konuşmak istediğinizde Kızlarla sohbet  seçip şu an online olan kızların listesini görebilirsiniz. İlgilendiğiniz bayanın profilini açın ve “Sohbet Et” seçeneğine basın. Kişisel sohbet odaları açılacak ve hemen teslim edileceği bayana mesajı yazıp Sesli sohbet imkanını sorabilirsiniz.
  • ⏩   Sadece belirli bir kızla sohbet etmek istiyorsanız, profilindeki “görüntülü sohbet et” seçeneğine basabilirsiniz ve bayanla mobil Chat rezervasyonu yapabileceğiniz istek sayfanıza yönlendirileceksiniz. Size uygun bir zaman teklif edersiniz, hanımefendi bunu onaylayabilir veya size farklı bir zaman önerebilir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?