Yasin Öztekin, O maç için sustum !!

reklam

FANATİK’e konuşan Yasin Öztekin, “Penaltı pozisyonu yüzde yüz doğru. Başkalarının ne dediği beni hiç ilgilendirmiyor. Orada herkes üzerime geldi ama ben sakin kalmak zorundaydım. Çünkü sadece ve sadece derbiyi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.Galatasaray’ın yıldız ismi Yasin Öztekin, yaptırdığı penaltıyla Sivasspor deplasmanında maça damga vuran isim olmuştu.

Kendini yere attığı iddiasıyla eleştirilen, Sivassporlu futbolculardan da büyük tepki gören başarılı kanat oyuncusu, sessizliğini FANATİK’e bozdu. Pozisyonun kesinlikle penaltı olduğunu söyleyen Yasin, “Hakemin verdiği karar yüzde yüz doğru. Başkalarının ne dediği beni hiç ilgilendirmiyor. Düdükten sonra başta Cicinho olmak üzere bütün Sivassporlu futbolcular üzerime geldi. Ama ben sakin kalmak zorundaydım. Çünkü pazar günü çok ama çok önemli bir maçımız var ve ben derbiden başka bir şey düşünmüyorum. Orada vereceğim bir tepki veya bir hareket takımımı yalnız bırakmama neden olabilirdi. Bu yüzden sadece futbolumu oynadım ve takımıma katkı sağlamak için elimden geleni yaptım” dedi.

‘Derbi çok zor olacak’

Kendilerini zorlu bir maçın beklediğine dikkat çeken Aslan’ın yıldızı, “Benim en büyük hayalim bu takıma yararlı bir oyuncu olmaktı. Beşiktaş karşısında da sadece bunu düşünüp oynayacağım” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

2.477

yok

BENZER KONULAR

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?