Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir FARKLI SÜRÜM
play store app store

Yeni Nesil Sesli Sohbet Uygulamaları

Yeni Nesil Sesli Sohbet Uygulamaları

Yeni Nesil Sesli Sohbet Uygulamalarına Genel Bakış

Yeni nesil sohbet uygulamaları, kanal üyelerinin görüntülü değil, yalnızca sesli olarak sohbet edebileceği sanal alanlardır . Bu araçta bulunmayan daha gelişmiş özellikler içerdiklerinden tam olarak sesli aramalar değildirler. Örneğin, sırayla konuşabilir veya konuşmacı olarak katılmadan sadece konuşmayı dinleyebilirsiniz.

Ayrıca  sitemizde  Büyük sesli sohbet sitelerine göre  Birkaç bin katılımcı için yer olduğunu bilmelisiniz , böylece yalnızca belirli kanal üyelerini seçmek zorunda kalmazsınız. Bu arada, yalnızca yöneticilerin sesli sohbet başlatma yetkisine sahip olduğunu ve yönetici ile üyelerin oturuma katılmış olsalar bile uygulamada serbestçe dolaşabileceklerini bilmek de önemlidir .

Sesli mobil sohbet siteleri  her zaman aktif olduklarından ve her zaman müsait olan üyeler katılabileceğinden , esneklik açısından sesli aramalardan farklıdır . Ayrıca yönetici, davet bağlantıları aracılığıyla diğer Sesli sohbet odaları kullanıcılarını da davet edebilir .

Sesli sohbet siteleri, ailenizle iletişim kurmak için bir kanaldan , takipçilerinizle iletişim kurmak için canlı bir radyoya , diğer kullanıcılarla herhangi bir konuda tartışmak için bir alana kadar çeşitli kullanımlar verebilirsiniz .

Yeni Nesil Sohbet Uygulamalarında Sohbet Görüşmeleri Nasıl Oluşturulur

Sesli sohbete girdikten sonra, konuşabilmek için mikrofon düğmesine basmanız gerekecek . Ayrıca aşağıdaki satırlarda sizlere anlatacağımız çok kullanışlı fonksiyonlara da erişim sağlayabilirsiniz.

Kanal üyeleriyle ilgili olarak, sohbetin üst kısmında sizi aktif bir sesli sohbet olduğu konusunda uyaracak ve onları katılmaya davet edecek bir çubuk görebilecekler . Bunu yaparak, her zaman kimin konuştuğunu ve daha yüksek veya daha düşük bir ses seviyesinde olup olmadığını bilmenin yanı sıra, katılan tüm kullanıcıların bir listesini görebilecekler.

Sesli Mobil Chat Odaları konuşmalarının ana verileri bilindiğinde, onu nasıl oluşturabileceğinizi öğrenmenin zamanı geldi. Tüm katılımcılarla sesli görüşme başlatabilmek için önce kanala girmeniz ve aynı zamanda yöneticilerden izin almanız gerektiğini hatırlatırız .

Bu koşulları zaten karşıladığınızda şu adımları izleyin:

  • Yeni nesil sesli sohbet uygulamalarını açın ve sesli sohbet oluşturmak istediğiniz kanalı girin .
  • Ekranın üst kısmındaki kanal adına tıklayın .
  • Görünen seçenekler menüsünden “Sesli Sohbeti Başlat a dokunun .
  • Kullanıcı adınızla mı yoksa kanal adına mı sesli sohbet başlatmak istediğinizi seç
Loi 6 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50